jún 192014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Perfekcionizmus a škrobenosť sa dnes nenosia už ani na svadbách. Nevesta síce stále zostáva akýmsi stredobodom pozornosti, no veľký dôraz sa kladie i na jej neodmysliteľnú polovičku. Žijeme v modernej dobe, a keď sa povie slovo ženích, nemusí to automaticky znamenať čierny oblek s bielou košeľou. Aj muži podliehajú módnych trendom a to nielen v oblečení na bežné nosenie. I oni sa radi páčia a o to viac si na sebe zakladajú práve počas svadobného dňa. Módni návrhári ponúkajú širokú škálu oblekov a sviatočných doplnkov aj pre pánov. Nesmiete ale vynechať jeden podstatný detail – mladomanželia by mali spolu ladiť.

Moderní muži dnes preferujú obtiahnutejšie obleky (slim), v ktorých krásne vynikne ich mužné telo. A tu sa opäť dostávame k tomu, že oblek nemusí byť výlučne čierny. Na svadobný obrad sa toleruje aj biela, hnedá, tmavomodrá a sivá farba (samozrejme, s voľbou vhodnej kravaty). Ak patríte k párom, ktorým až tak nezáleží na konvenciách a nevoňajú Vám všetky tie ceremónie naokolo, môže si ženích zvoliť aj extravagantnejší štýl, ktorý už dávno nie je len výsadou celebrít. Jednoduchá košeľa a džínsové nohavice môžu byť vhodnou alternatívou, avšak iba v prípade, ak s tým súhlasí aj nevesta (napríklad taký Kurt Cobain sa ženil v pyžame).

Nezabúdajme na to, že krása väčšinou spočíva v detailoch. V prípade pánov sú to manžetové gombíky, kravaty, čoraz populárnejšie motýliky, hodinky či saténové vreckovky. Jednotlivé prvky sa odporúčajú medzi sebou ladiť a taktiež ich harmonizovať s kyticou nevesty a ozdobami na jej šatách. Ani vo veľký deň sa však fantázii medze nekladú. Páni sa určite nedajú popri svojich polovičkách zahanbiť. Nie je nutné držať sa ani tradičnej trojdielnej súpravy – košeľa, vesta, sako. Čo sa týka farieb, tak pokojne experimentujte. Váš výber nemusí byť obmedzený iba na čierno-biele videnie.

Páni by nemali „kašľať“ na názor svojej nevesty, ak sa chcú vyhnúť predsvadobným a prvým predmanželským problémom. Nikto predsa nechce riskovať šok, ktorému by bola žena vystavená, keby pristupovala k oltáru so šašom v divnom kostýme. Riskujete, že sa urazí a svoj krok si rozmyslí. Ženám neunikne ani najmenšia chybička. Pozorné ženské oko registruje nielen slabo pritiahnutú kravatu, ale i Váš pokus o nevydarený žart. Na druhej strane, vo svojej partnerke máte najlepšieho kritika. Iba ona vie, čo Vám najviac pristane. Nuž, dámy, čo poviete na takýchto netradičných „STAR“ ženíchov? Dali by ste si povedať?

Zdroj a obrázky: mademoiselle-dentelle.fr, taringa.net

Pridaj komentár