jún 052014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Konečne ste sa dočkali a vysnívaný princ Vás pozval na rande? No ani dobrý účes a skvelé šaty nie sú garanciou, aby tých rande bolo viac. Na rôznych internetových stránkach a diskusných fórach sa dočítame o chybách, ktoré muži najčastejšie na prvom rande urobia. Avšak ani my, ženy, nie sme neomylné. Preto Vám prinášame zopár rád, podľa ktorých by ste sa mali riadiť, aby ste nielen ohúrili Vášho vyvoleného, ale aby prvé rande nebolo aj tým posledným.                                              

Nezabúdajte na vlastný názor

Muži majú radi ženy, ktoré sa vedia prejaviť a majú vlastný názor. Slovné spojenia ako „neviem“, „netuším“, „ako chceš ty“ nie sú práve najvhodnejšie. Potencionálny partner Vás chce čo najbližšie spoznať, vedieť, čo máte rada, aké miesta sú Vašimi obľúbenými… Zápornými spojeniami mu iba dávate najavo, že ste nerozhodná. Páni vo všeobecnosti neobľubujú nerozhodnosť a špeciálne, ak ide o prvé rande.

Primeraný účet

Základom je pamätať na to, že na prvé rande sa nechodí vyťahovať z muža čo najviac peňazí. Neobjednávajte si teda zbytočne predraženú večeru či driny. Skromnosť je na prom mieste. Dnes už nie je pravidlom, aby partner platil celý večer, môžete sa ukázať ako nezávislá žena, ktorej neprekáža zaplatiť svoju polovicu. Nejde ani tak o peniaze, ako o to, že aj vďaka takémuto gestu sa môžete dozvedieť, čo si o Vás „pán Dokonalý“ myslí, ako Vás vníma, ale i to, aká bude jeho reakcia. 

Hlavne decentne

Nemyslíme tým, aby ste si obliekli rolák a neodhalili ani kúsok tela. Je na mieste, ak sa chcete na prvé rande pekne obliecť, no i tu platí „menej je niekedy viac“. Oblečte sa hlavne tak, aby ste sa po celý večer cítili čo najpohodlnejšie. Taktiež si zvoľte outfit podľa miesta a príležitosti, na ktoré Vás priateľ vezme. Ak to má byť prekvapenie, tak zostaňte verná univerzálnosti, ktorá v sebe ukrýva jednoduchosť. 

Buďte sama sebou

Prirodzenosť – najväčšia dilema väčšiny žien. Keď Vás muž pozve na večeru, je samozrejmé, že si neobjednáte večeru ako robotník po celodennej fuške. Ani zeleninové šaláty však nemusia byť tou správnou cestou, ktorou ho zaujmete. Aj keď si držíte líniu, nepreháňajte to. Dnes sa dá z jedálnych lístkov vybrať i zdravá strava. Nikdy nebuďte príliš vyberavé a jedlo nekritizuje. Nebude to totiž pre muža, potencionálneho partnera, dobrým znamením.

Nebuďte netrpezlivá

Prvé rande už máte úspešne za sebou. Teraz Vám však vŕta v hlave ten povestný chrobák a vy neustále myslíte na to, či sa s Vami cítil „ten skvelý muž“ dostatočne príjemne. Neustále hypnotizujete telefón a čakáte, kedy zazvoní. Odolajte nutkaniu písať a volať, nechajte to prirodzene plynúť. Samozrejme, niekedy potrebujú muži trošku viac času, aby si to nechali uležať v hlave.  Nesmiete zabúdať, že aj oni občas váhajú, čo povedať, aby ste sa v nich nesklamali.

Zdroj: ModernMan.com

Obrázky: mysteries24.com, sheknows.com.au, welovedates.com

Pridaj komentár