jún 122014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

pieseň

Lásku by sme mohli opisovať donekonečna, no stále by to bol iba slabý odvar skutočnosti. Tento nádherný pocit, ktorý nám dáva nadpozemskú silu lietať, sa totiž nedá vyjadriť slovami. Ten, kto ho nezažil, by iba ťažko chápal, o čom je reč. V každom prípade nie je nič krajšie, ako zdieľať ho s človekom, ktorého si nadovšetko vážite a ste pripravený stráviť s ním celý život. Viete, že tu je niekto, o koho sa môžete oprieť, vyplakať sa mu na ramene, či prezradiť tie najtajnejšie tajomstvá. Vždy sa u neho stretne s porozumením a nehou. Ste ochotný zniesť pre milovaného človeka aj modré z neba a on to cíti rovnako. Potom prichádza ten správny okamih povedať si oficiálne „áno“. Taký je aj príbeh Arianny a Rayna.       

Aj napriek tomu, že sa brali takmer pred rokom, stále budia pozornosť a sú takpovediac hviezdami internetu. Vďaka Arianninmu rozhodnutiu prekvapiť svojho nastávajúceho, budú na tento kúzelný deň dlho spomínať nielen oni, ale i tisícky ľudí na svete. Opäť sa raz potvrdilo, že muži nemajú srdce z kameňa. Prekvapenie roztomilej nevesty priviedlo ženícha k úprimným slzám dojatia.   

Ryan a Arianna sa zhodli na tom, že túžia po vlastnej handmade svadbe. Ryan mal však pred samotným obradom ešte jedno zvláštne želanie – vidieť svoju nastávajúcu v šatách v deň, keď si ich kúpila. Keďže ho chcela potešiť, toto želanie mu splnila. Ako vidieť, tento pár určite nie je konzervatívny a nejaké tradičné taľafatky ho nemôžu rozhádzať. Týmto však nemalo byť prekvapeniam koniec. Mladá žena dostala nápad, že by svadobný deň mohla  ozvláštniť vlastnou interpretáciou piesne Look at me od Carrie Underwood. Každý deň poobede chodila potajomky skúšať do kostola, aby bol ich veľký deň perfektný. A ten naozaj bol. Pred obradom sa spustila hudba a ona začala pre svojho milého spievať upravenú verziu pesničky. Pieseň o tom, ako ju zmenila jeho láska, aký je pre ňu výnimočný, aké pocity v nej vyvoláva jeho priazeň… Nielen svadobčania, ale i samotný Ryan zostal nesmierne prekvapený a nedokázal udržať dojatie. Takéto prekvapenie naozaj nikto nečakal. Prekvapenie, ktorému sa nevyrovnajú ani svadobné dary a gratulačné slová najbližších. Na takýto darček bude s láskou spomínať do konca života. Slová nedokážu vyjadriť silu tohto okamihu plného lásky, odhodlania a silných emócií. 

Presvedčte sa na vlastné oči:

Zdroj a obrázky: bouquetcatcher.com 

  Jeden komentár na “Pieseň pre ženícha”

  1. už sme do smrti iba svojí a nás dvoch len smrť rozdelí

Pridaj komentár