máj 242014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Svadba je zlomovým okamihom v živote každého z nás. Aj napriek štatistikám stále veríme na lásku i večný život vo dvojici. I keď mnohí tvrdia, že svadba je prežitok, je to v prvom rade zodpovedný okamih, na ktorý sa treba dobre pripraviť. Pokiaľ máte pred týmto dňom akýsi neopodstatnený strach, možno Vás presvedčíme, že ide naozaj o niečo magické a každý by to mal prežiť. Prečo svoju lásku nespečať a nedať jej oficiálnu podobu? Nie je nutné dodržiavať zvyky a veriť poverám, ktoré „zaručia“ šťastné a dlhé manželstvo. Najdôležitejšie je to, čo mladomanželia k sebe cítia, ale i to, čo chcú svadbou vyjadriť. Má to byť iba divadlo pre hostí, alebo to bude skôr skromnosť nesúca sa v znamení dvoch sŕdc? Nemusíme byť konzervatívni, no jedno milé pravidlo by sme mali zachovať. Ženích by nemal vidieť nevestu pred svadbou v svadobných šatách. Keď už nič iné, tak si aspoň naplno vychutnáte moment prekvapenia. Pozývame Vás teraz na malú prehliadku skutočne dojatých ženíchov. Nasledujúce snímky doslova chytia za srdce, pretože z nich cítiť ten najúprimnejší cit. A ak ste si mysleli, že svadba je najmä pre ženy a uspokojenie ich potrieb, tak sa presvedčte o opaku. Muži vedia mať to najväčšie srdce na svete. Podaktorí skeptici možno uštipačne poznamenajú, že tie slzy sú slzami zúfalstva a strachom z chomúta, no posúďte sami. 

On so slzami v očiach, ona žiari radosťou – naozaj roztomilý pár.

Na tejto snímke je okrem dojatého ženícha dojemné aj niečo iné. Priateľská ruka na pleci. 

Aj takto môže vyzerať láska. Ženích sa síce hanbí za svoje slzy, no mal by ich ukazovať s hrdosťou. 

Pokiaľ vyčkáte a ženích uvidí svoju nevestu až vo svadobný deň, tak Vám čaro prvého momentu nikto nevezme. 

Tohto ženícha môžeme pokladať za jedného z najroztomolejších, pretože sa snaží svoje slzy zakryť smiechom. Možno si myslí: „Je to príliš krásne, aby to mohla byť pravda!“

Obyčajné gesto = nádherná symbolika. Splynutie srdiečok, z dvoch sa stane jedno. 

Konečne môžeme vidieť synchronizovaný pár. Nevesta zdieľa so ženíchom jeho dojatie. 

wedding-groom-5_363x646

Tento ženích má v tom bezpochyby jasno. Prosí o to, aby sa jeho vyvolená stala čo najskôr jeho ženou.

Pri pohľade na takéto šťastné páry iste pookreje Vaše srdce. Je krásne vidieť, keď sa muž a žena majú nadovšetko radi. 

Tak čo hovoríte? Ktorý zo ženíchov sa Vám najviac páči? Čo si myslíte o jeho dojatí? Pokiaľ i vy stojíte na prahu takéhoto vážneho životného rozhodnutia, tak Vám prajeme veľa šťastia, ale najmä lásky. Neprestávajte sa ľúbiť, nech sa deje čokoľvek. A nikdy sa nehanbite vyjadriť svoje city!

Zdroj a obrázky: closeronline.co.uk

Pridaj komentár