6 horúcich tipov na darčeky pre zamilovaných

1Billboard s vyznaním lásky

Vaše vyznanie lásky graficky spracujeme a vytlačíme na plagát. Prenajmeme vhodný billboard vo vašej lokalite a umiestnime tam vaše vyznanie

billboard s vyznaním láskyČo k tomu dodať? Takéto vyznanie lásky je dychberúce. Pritom je cenovo oveľa dostupnejšie, než by ste čakali. Stačí jedna veta, prípadne vaša fotografia a o všetko sa postaráme. Celý mesiac, prípadne dlhšie, bude váš billboard pútať pozornosť vašej lásky aj všetkých okoloidúcich.

Pokračovať >>

 

2Zamilovaná webstránka

Vytvoríme vám zamilovanú webstránku, na ktorej bude vaše vyznanie lásky - túto webstránku umiestnime na exkluzívnu doménu www.milujemta.com

venovanie pre láskuVyjadríte tak vaše vyznanie lásky inak - romanticky. Napíšeme tam vaše slová, ktorými to chcete povedať, prípadne vložíme vaše fotky. Pre vytvorenie vášho romantického vyznania lásky na webstránke kliknite na "pokračovať" nižšie. Zobrazia sa možnosti vzhľadu stránky.

Pokračovať >>

3Dovolenkové apartmány

Doprajte si spolu s Vašou láskou a rodinou oddych v krásnych apartmánoch.

dovolenkové víkendové apartmány

APLEND je č. 1 v prenájme dovolenkových apartmánov na Slovensku. Dovolenka alebo predĺžený víkend v moderne zariadených apartmánoch zasadených do prírody Vás dobije energiou.

Užite si krásy Vysokých, Západných a Nízkych Tatier, Liptova, Malej Fatry alebo poľského Zakopaného.

 

Pokračovať >>

4Zážitkové vyznania lásky

Môžete vyznať lásku v potichu sa vznášajúcom teplovzdušnom balóne alebo sa vrtuľníkom nechať priniesť na najvyšší kopec v okolí a požiadať o ruku.

let v balóneAko by sa vám páčila romantická večera na jazere alebo s výhľadom na celé mesto a západ slnka? A čo by ste povedali na romantický víkend na lodi v Prahe? Možností je viacero. Zo všetkých vám však najviac odporúčame práve let v balóne. Je to neopísateľný pocit, keď sa balón bez zvukov vznáša k oblohe. Pod vami nič, len zmenšujúca sa krajina a výhľad na všetky strany.

Darujte výnimočný zážitok, na ktorý nikto nezabudne za celý život.

Pokračovať >>

2Donáška kvetov s venovaním na Vašej fotografii

Potešte zásielkou kvetov, ku ktorej bude priložené venovanie vytlačené na Vašej fotografii - prekvapiť môžete svoju lásku, rodičov a blízkych doma, v práci, aj v inom meste alebo krajine.

Kvety s venovaním

Najväčšia donáška kvetov na Slovensku kvety.sk doručí kyticu podľa Vášho výberu už do 24 hodín.  V procese objednávky kytice môžete vybrať doplnkovú službu vlastné venovanie. Bude priložené ku kytici a môže byť vytlačené na Vami nahratej fotografii v objednávke. Darujte s kvetmi aj svoje srdce.

Pokračovať >>

Darčekové predmety

Oblečenie a predmety s vaším obrázkom/textom/fotografiou a vtipné predmety s motívom lásky

plyšák s nápisom

Vankúšiky, plyšové hračky, kryty na mobil, prívesky, hrnčeky, tašky, magnetky, puzzle, uteráky, podpivníky, podložky pod myš, dresy, tričká, bundy, mikiny, spodné prádlo, čiapky a rôzne iné časti oblečenia môžete tu na webe popísať vlastným textom, pridať tam vlastné fotografie a nechať si ich vyhotoviť a poslať domov.

Vytvorte tak pre vašu lásku veľmi osobný a originálny darček.

 

Pokračovať >>