feb 132015
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Sviatok svätého Valentína je už pred dverami a ak je aj po vašom boku milovaná osoba, tento deň sa patrí osláviť. Možno ste proti gýčovitosti a komercializácii všetkého, čo s Valentínom súvisí, napriek tomu neodmietajte skvelú príležitosť dokázať si, ako sa milujete.

Ak však vaša kreativita v oblasti dokazovania citov začína aj končí pri čokoládovej bonboniére v tvare srdca, čítajte tipy od Vyznania lásky. Možno si niektorí povedia, že ide o klasiku… No čo na tom, keď dokáže vždy potešiť a príjemne naladiť?

romantika

Romantika pri sviečkach

Romantická večera pri svetle sviečok je skvelým vybočením z rutiny (expresných posedení vo fast foodoch či pozvaní na pizzu). Okrem toho môžete takýmto spôsobom skvele odštartovať horúcu noc.

Pre všetkých, ktorí si chcú užiť viac súkromia, prípadne majú hlbšie do vrecka a luxusnú reštauráciu si jednoducho nemôžu dovoliť, je tu možnosť pripraviť „valentínsku“ večeru vlastnoručne, najlepšie spoločnými silami. Istotne si pri tom užijete mnoho zábavy, niečo máličko sa priučíte, najmä však budete spolu.

Menšia rada na záver: Nejedzte nič ťažké, ak nechcete, aby tento krásny večer skončil iba večerou.

Divadlo

Skúste vymeniť tradičné kino (alebo domáce posedenie pri televízii) za zaujímavé divadelné predstavenie. Veď kedy inokedy je na to vhodnejšia príležitosť, keď nie na sviatok všetkých zamilovaných? Žiaden strach, dnes je repertoár divadelných predstavení naozaj široký a ak nie ste milovníci klasiky, skúste modernejšiu alternatívu. Predstava komornej scény je na romantický večer vo dvojici ako stvorená.

Umelecké a športové zážitky

Návšteva výstavy aktov či korčuľovanie pod holým nebom… Slušná romantika, nemyslíte? Najpodstatnejšie je neprejaviť pri plánovaní valentínskeho rande lenivosť. Každá snaha sa cení, pretože ňou okoreníte svoj milostný život a zažijete nezabudnuteľné chvíle.

Valentín nemusí byť totiž len o sladkostiach, kvetoch a plyšových medvedíkoch, ktoré o pár dní  aj tak zapadnú prachom kdesi na polici.

Rozumieme, ak nechcete prepadnúť davovej hystérii a podľahnúť obchodníckym „predvalentínskym“ ťahom, ale oberať sa zaryto o príjemnú príležitosť stráviť výnimočný večer so svojou láskou by bola škoda. Nech totiž tvrdíme čokoľvek, občas je dobré trošku sa postrčiť, aby sme aspoň na chvíľu vypli a venovali sa aj príjemnejším veciam než je každodenné riešenie problémov. Sviatok svätého Valentína je na to ako stvorený. Tak príjemnú zábavu a veľa lásky.

Zdroj: samuraj.cz

Foto: © [michaeljung] / Dollar Photo Club

Pridaj komentár