jún 102014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

So stratou milovaného človeka sa vyrovnávame naozaj ťažko. Skľúčenie a pocit osamelosti, ktorý zažívame, sa nedajú opísať. O to ťažšie je to, ak je tým človekom životný partner či partnerka, s ktorým ste mali veľa plánov a želaní. Nikdy ich už ale neuskutočníte, pretože prišlo niečo silnejšie ako Vaša láska a povedalo „STOP“. Spoločné vychovávanie detí a vzájomná podpora v starobe sú preč jedným lusknutím prstov, ktoré postaví neprekonateľnú bariéru medzi životom a smrťou. Ešte bolestivejšie je, keď zostanete sám s malou dcérkou, ktorej musíte vysvetliť, prečo sa mamička už nikdy nevráti. Taký jej aj príbeh mladého otecka Bena Nuneryho, ktorého manželka nečakane a bolestivo podľahla rakovine pľúc. Benovi zanechala dcérku Olíviu.

Nasledujúce fotografie, ktoré v sebe ukrývajú dojemný príbeh, nenechajú určite nikoho chladným. Muž, ktorý prišiel o milovanú manželku, nafotil s dcérou Oliviou podobné fotografie, ako boli tie svadobné. Pravdepodobne, aby sa ľahšie vyrovnal so stratou najdrahšej ženy a tešil sa zo šťastia, ktoré mu zostalo. Táto svadobná rozlúčka má byť bodkou za jeho smútkom a nádejou na lepšiu budúcnosť.

Ben Nunery prišiel o svoju manželku v roku 2011, keď mala iba tridsaťjeden rokov. Brali sa dva roky pred jej úmrtím a pred svadbou si dokonca stihli kúpiť spoločný dom. A práve v tomto dome, ktorý si ešte nestihli zariadiť, vznikli ich svadobné fotografie. Svoje spoločné šťastie si však veľmi dlho neužili. Ali, bohužiaľ, zákernú chorobu neporazila, a tak ostal mladý otecko so svojou malou Olíviou sám. Rozhodol sa zachovať pamiatku svojej zosnulej manželky skutočne originálnym spôsobom. Fotografkou tejto dojemnej série bola Alina sestra Melanie Tracy, ktorá z pôvodných svadobných fotografií spravila novú sériu s malou Oliviou, ako rozlúčku s Ali a s ich starým domovom.

Samotný Ben odôvodnil nafotenie fotografií nasledovne: „Tieto fotky nemajú ukazovať bolesť, ktorou trpím. Áno, šiel som cez emócie, ale to nie je o smútku, strate a zraneniach. Chcem, aby všetci vedeli, že toto celé je príbeh jednej veľkej lásky.“ Ben všetkým ukázal, že aj napriek strate manželky má stále dôvod k životu a šťastiu. Veríme, že pre tých, ktorý zdieľajú rovnaký smútok, bude inšpiráciou. Aj keď stratil ženu svojho života, je tu ešte jeho malá princeznička, ktorá mu dáva dôvod každé ráno vstať, usmievať sa a žiť. Krásny príbeh a dojemné fotografie sa za krátku dobu stali hitom internetu a chytili za srdcia milióny ľudí po celom svete. Myslíme, že oprávnene.

moving-without-mom-ben-nunery-10

 

Zdroj a obrázky: boredpanda.com, usatoday.com

Pridaj komentár