jún 232014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Písanie manželských sľubov je „in“ najmä v zahraničí. Pokiaľ ich však chcete praktizovať na Vašej svadbe aj vy, ponúkame Vám skvelú inšpiráciu. Jedna skutočne zohratá dvojica našla perfektný spôsob, ako vyjadriť svoje city a venovať úprimné sľuby – spoločne zložili, zahrali a zaspievali vlastnú svadobnú pieseň. Video je na internete len krátko, no už si získalo viac ako 1,5 milióna vzhliadnutí.  

DUO
Michael a Carissa Alavaradovci začali spolupracovať ako tvorcovia piesní po nezáväznom online stretnutí. Krátko na to sa do seba zamilovali. A o tom, že išlo o veľkú lásku, svedčí aj ich rýchle rozhodnutie vstúpiť do zväzku manželského. Zosobášili sa totiž rok na to, ako sa prvýkrát stretli. Rozhodli sa použiť alternatívny spôsob k spísaniu svojich manželských sľubov. Michael vysvetlil, že keď písali svoje sľuby, namiesto tradičného a srdečného skriptu prichádzala na svet ľúbostná pieseň. Zdal sa im to nakoniec ako veľmi dobrý nápad. Nielenže svojím duetom vyjadrili podstatu ich zoznámenia, a teda tvorbu piesní, ale ukázali ňou aj súdržnosť a spolupatričnosť. Odteraz predsa nebude už iba ONA a ON, ale ONI. Z dvoch ľudí sa stala jedna rodina. Svoj svadobný spev doprevádzali gitarou a bubnom. Harmónia tejto skladby bola neopakovateľná a vysoko emotívna. Zazneli tu napríklad vety: „Nenechám ťa odísť, nikto neprevezme tvoje miesto!“ alebo „Nenechám ťa spadnúť, nenechám ťa odísť, nezáleží na tom, kde si, vždy som tam aj ja.“ 
Príjemné, nemyslíte? Iste by každý z nás niečo takéto uvítal. Aj keď to chce predsa istú dávku odvahy a talentu. No ak Vám niečo z toho chýba, nezúfajte. Vy môžete byť originálnymi vlastným spôsobom. 

V tomto videu si môžete pozrieť Michaela a Carrisu na vlastné oči. Ubezpečujeme Vás, že nebudete ľutovať. 

Zdroj a obrázok: closeronline.co.uk

  Jeden komentár na “Jedinečné DUO a ich svadobný sľub”

  1. velmi pekne

Pridaj komentár