jún 172014
 

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo všetko ste schopní urobiť pre človeka, ktorého milujete? Väčšina z Vás na túto otázku odpovie automaticky slovíčkom – „všetko“. No predstavte si, že stojíte pred krutou realitou, kedy sa Vášmu partnerovi stala vážna nehoda a on kvôli nej nielenže zostal pripútaný na invalidný vozíček, ale má tiež trvalé poškodenie mozgu.   

Presne toto sa stalo mladej Larisse z Pensylvánie. So svojím snúbencom Ianom boli úplne normálny pár, ktorý plánoval svadbu a chcel sa čo najskôr vziať. Mysleli na budúcnosť, ktorá ich čaká, na spoločné deti, ktoré budú vychovávať. Čo však nikto nečakal ani v tom najhoršom sne, prišlo nečakane a zákerne nabúralo ich šťastie. Jedného dňa mala Larissa telefonát,v ktorom jej oznámili, že milovaný Ian mal vážnu autonehodu, ktorej dôsledkom je aj rozsiahle poškodenie mozgu. Záver lekárov – strata reči a problémy s pohybom. Aj napriek tejto rane osudu sa Larissa nevzdala a Iana neopustila. Presťahovala sa k jeho rodičom, kde sa spolu s nimi oňho starala a aj vďaka jej veľkej láske začal Ian pomaly napredovať. S vedomím, že aj on by stál pri nej v tých najťažších situáciách sa oňho neustále starala. Napriek tomu, že Ianov stav sa zlepšoval, jeho rečové problémy pretrvávali. Larissa sa rozhodla, že ho motivuje. Ak sa Ian opäť naučí hovoriť, vezme si ho za manžela. A čo myslíte, ako sa zachoval? Trvalo  mu to síce nejaký ten čas, no Larissin sľub sa stal skutočnosťou. Ich túžbu po manželstve odobrili aj miestne úrady a zaľúbencom už nič nestálo v ceste.    

Murphy               

Prišiel deň, kedy sa túžba zmenila na realitu. S požehnaním kňaza, blízkych a priateľov sa vydali na spoločnú cestu životom. Manželské sľuby boli v ich prípade emotívnejšie a mali vskutku pravú hodnotu. Larissa sama pre internetové portály a magazíny priznala, že prechádzali obdobím, keď iba veľmi ťažko pozorovali šťastie svojich blízkych, ich svadobné hostiny a založenie rodín. No všetko jej dokázala vynahradiť láska, ktorú jej Ian neustále preukazoval na znak vďaky, že pri ňom stála v tých najhorších a najťažších chvíľkach. Pozrite sa spolu s nami na emotívny príbeh lásky Larissy a Iana Murphy: 

Zdroj a obrázky: mormonwookiee.com, celebzter.com

Pridaj komentár

Staršie príspevky:
Nesmrteľný príbeh o slepej dievčine

Snáď každý z nás pozná nesmrteľný, poučný a veľmi dojemný príbeh o slepej dievčine. Toto rozprávanie je o pravej láske....

Zavrieť