jún 062014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Radi prekvapujete a robí Vám radosť, keď Vaši priatelia a blízki prekvapia Vás? Vážite si nápady ľudí, ktorí nekladú medze svojej fantázii? V tom prípade sa Vám budú nasledujúce riadky páčiť. O nečakané a netradičné prekvapenie sa totiž postaral Kanaďan Adam. On a Carly tvorili zamilovaný pár už roky. V čase, keď sa rozhodli naplánovať zásnuby, dostala Carly z firmy zaujímavú pracovnú ponuku. Šesť mesiacov mala príležitosť pracovať na projekte, ktorý sa neodmieta. Na tom by však nebolo nič zlé, keby nemusela odísť na tých šesť mesiacov do Anglicka. Pár sa teda rozhodol, že zásnuby na čas odlúčenia odložia a presunú ich na termín po Carlynom návrate domov.

Kým ona pracovala v Anglicku, Adam mal na starosti naplánovať zásnuby. Taktiež sa dohodli, že okrem modernej internetovej komunikácie si neustále budú posielať ručne písané listy, aby vo svojom vzťahu udržali trochu nostalgickej romantiky. Keď sa Carly vrátila späť do rodnej Kanady, Adam ju posadil pred kameru s ďalším odkazom. Nie však s takým obyčajným. Odkaz sa začínal: „Dobré ráno, kráska, tento list je trošku odlišný než všetky ostatné, ktoré som ti doposiaľ napísal.“ Carly pokračovala v čítaní a vo vzduchu bolo cítiť emócie: „Nepotrebujem vynaložiť žiadne úsilie na to, aby som ťa miloval, je to akoby som sa kvôli tomu narodil…“ V závere listu sa dozvedela, aké prekvapenie pre ňu Adam pripravil. „Čo sa ti snažím povedať je, že dnes sa nebude konať žiadny večierok kvôli našim zásnubám, ale je to naša svadba.

Počas jej neprítomnosti naplánovala Carlyna rodina spolu s Adamom oficiálnu svadbu. Čuduj sa svete, Adam všetko zvládol na výbornú a milé dámy, predstavte si, odhadol aj výber šiat. Dokonalý priateľ, čo poviete? Aj napriek tomu, že Carly zostala značne prekvapená, ešte v ten deň Adamovi prisľúbila celoživotnú lásku. Prežite tieto krásne momenty s Carly a Adamom aj vy:

Zdroj: www.metro.co.uk, vimeo.com

Obrázky: therenegadewriter.com, bridalmusings.com

Pridaj komentár