jún 252014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Zaľúbiť sa a zostať spolu. To je sen každého šťastného páru. Nie všetkým je však dopriate byť spolu naveky. V niektorých prípadoch za to páry nemôžu. Príčinou bývajú prekážky ako diaľka či strata kontaktu. Podobnú skúsenosť zažil aj Chris z Texasu a Carla z Melbournu.

Spriaznené duše

Začalo to správou na facebooku. „Keď som videla, že mi bliká správa a v okienku som zbadala Chrisove meno, srdce mi začalo prudko biť,“ spomína Carla. S Chrisom sa spoznali pred 15 rokmi. Obaja vedeli, že na takúto lásku sa jednoducho nedá zabudnúť. Ako to všetko začalo? Prvýkrát sa stretli, keď mala Carla 14. Spolu so svojou matkou Juliou išli na výlet do Los Angeles. Súčasťou ich dovolenky bola aj plavba loďou po Mexickej riviére. „Loď bola obrovská s množstvom aktivít, izieb. Hneď som si našla veľa nových priateľov a medzi nimi bol aj Chris,“ hovorí Carla. Bol od nej o tri roky starší a zamilovala sa do jeho exotického prízvuku a žiarivo modrých očí. Nasledujúci týždeň spolu trávili všetok čas. Keď všetci išli spať, oni sa celú noc rozprávali. Vtedy Carla nabrala odvahu a priznala sa, že je zaľúbená. Chris to cítil rovanko. „Jemne sa ku mne naklonil a pobozkal ma,“ opisuje Carla. Keď prišiel čas lúčenia, obaja boli zničení. Čakala na nich vzdialenosť 15.000 km. Na druhej strane tu však boli aj túžby nájsť spôsob, ako sa stretávať. „Mohol by si ma požiadať o ruku, povedala som mu a on len poznamenal, že to chce dodržať,“ spomína Carla. Nasledujúce týždne sa niesli v znamení listov. Carla si odkladala vreckové, a tak mohla prežiť dva úžasné týždne s Chrisom v jeho rodnom Texase. Cítila, že našla svoju spriaznenú dušu.

Vzdialenosť a rozchod

Kilometre sa pomaly ale isto postarali o to, že to ďalej nemohlo fungovať. Chris odišiel študovať na vysokú školu a listy si písali iba sporadicky. Po piatich rokoch aj tento kontakt definitívne ukončili. „Začala som kariéru v oblasti public relations, stretávala som sa s mužmi, ale Chris bol stále v mojej hlave. Nech som robila čokoľvek,“ priznáva Carla. Nachádzala si spôsoby, ako Chrisa vyhľadať, ale márne. Po troch rokoch začala rásť popularita sociálnych sietí. Carla sa snažila opäť Chrisa nájsť práve tu. Teraz vie, že on mal byť ten, kto ju nájde a po 15 rokoch od ich prvej pusy jej svietila nová správa na facebooku: „Chýbala si mi, rád by som s tebou zostal v kontakte,“ písal. Netrvalo dlho a vymenili si telefónne čísla. Obaja priznali, že na seba nemohli zabudnúť.

Svadba

Čoskoro Chris za Carlou priletel. „Čakala som na letisku. Bol ešte krajší ako som si ho pamätala, bežali sme k sebe, objali sa a ja som v tej chvíli vedela, že on je ten, s kým chcem stráviť celý svoj život,“ hovorí Carla. O dva dni neskôr ju Chris vzal za ruku: „Uvažoval som o tom, že si ťa vezmem.“ Carla mu po tejto vete odpovedala len jedno: „Vari som sa ťa to pred 15 rokmi neopýtala?“ Obaja boli šťastím bez seba a začali plánovať svadbu. O dva mesiace Chris pobozkal svoju nevestu. „Keď ma pobozkal, myšlienkami som sa vrátila na palubu výletnej lode, kde sme si dali našu prvú pusu,“ spomína Carla. Obaja žijú tri roky v USA a plánujú rodinu. Ako si na všetko s odstupom času spomína Chris? „Keď som Carlu stretol, hrala proti nám vzdialenosť, naša nezrelosť a peniaze. Počas nasledujúcich 15 rokov som ju hľadal všade, no bez úspechu. Aj po toľkých neúspešných pokusoch som to jednoducho nechcel vzdať. Snažil som sa žiť svoj život, zo všetkých vzťahov som však vycúval, pretože spomienky na Carlu nechceli vymiznúť, aj vďaka listom a fotkám, ktoré mi zostali. Mal som 32, keď som skúsil jej meno napísať na Facebook. Bol som šokovaný a prekvapený, Carla nebola vydatá. Hneď z prvej správy, ktorú sme si vymenili, som vedel, že bude moja žena.

Zdroj a obrázky: thatslife.com.au       

Pridaj komentár