máj 192014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Existencia pravej lásky zamestnáva ľudskú myseľ odnepamäti. Je možné, aby sme mohli niekoho milovať bezvýhradne, s chybami a naveky? Tento námet bol vložený do románov, básní a filmových scenárov, no nakoniec tie najkrajšie príbehy aj tak píše sám život. 

Ak ste si mysleli, že pravá láska je len výplodom fantázie romantických rojkov a pubertálnych slečien, potom je načase uvedomiť si pravdu: skutočná láska  existuje!

Pravá láska je stav, v ktorom človek cíti osudovú potrebu byť neustále s milovanou bytosťou. Nie je to iba emocionálny záchvat, sexuálne poblúznenie či romantické vzplanutie. Skutočná láska sa rodí v mozgu a pokiaľ jej dávate to, čo si žiada, tak nikdy neumrie. Je však nutná istá dávka šťastia, aby ste našli toho pravého a on vo Vás videl tú pravú. 

Dvaja osudom spojení ľudia, ktorí sa skutočne milujú, sa môžu rozísť a pohádať nespočetnekrát, no nakoniec sa aj tak k sebe vrátia, aby sa znova milovali. Pravá láska sa vždy vráti. Je ako bumerang. Sú ľudia, ktorí sú si súdení a napriek bolesti, odlúčeniu, ublíženiu, hrozným slovám, ktoré si povedali a príšerným veciam, ktoré urobili, sa raz k sebe znova vrátia, odpustia si a dokážu sebe i celému svetu, že ich láska prekoná všetko. 

Príbeh pravej lásky

Spočiatku boli pár ako každý druhý. Milovali sa a po troch rokoch chodenia sa vzali. Ona začala nosiť jeho meno a založili rodinu Felumlee. Kým u mnohých ich priateľov láska vyprchala, oni sa ľúbili každým dňom viac. Prežili veľa pekných chvíľ, vychovali osem deti a ani jedinú noc nestrávili bez seba. Keď raz cestovali trajektom a mali spať na poschodovej posteli, radšej zvolili túlenie na jednom lôžku. Ráno pri raňajkách sa vždy držali za ruku. Kvôli problémom s krvou prišiel Kenneth v starobe o nohu a Helen sa stala jeho strážnym anjelom. No i ona začala chradnúť. Nevládala. Boli spolu 70 rokov. Jedného rána sa už Helen nezobudila. Zomrela vo veku 92 rokov. Jej manžel s obrovským smútkom v hlase zavolal rodine a o niekoľko hodín dobilo aj jeho srdce. Celý život žili spolu a spolu aj odišli, aby pokračovali vo večnosti. Ona bola jeho srdcom a bez srdca sa predsa žiť nedá. Ich deti predpokladali, že keď odíde jeden, tak nepotrvá dlho a pôjde i druhý.

Dojemný príbeh, ktorý vyráža dych, jasne ukazuje, že pravá láska sa skutočne vznáša okolo nás ako magický opar. Musíme sa ju iba naučiť vnímať. A potom sa budú všetky starosti prekonávať ľahšie. Problémy totiž nemajú vzťah zabiť, ale posilniť. 

Zdroj: de.eonline.com

Obrázky: all-images.org, legacy.com, de.eonline.com

Pridaj komentár