Zážitky

 

Let balónom

balónyViete, prečo je v balóne úplné ticho? Lebo sa pohybuje spolu s vetrom a v balóne teda vôbec nefúka. A keď sa balón vznesie 800 m na povrch zeme, pozemské ruchy sú dosť vzdialené. výhľad z balónaPocity ako v balóne nikde nezažijete. Pod vami nie je nič. Máte výhľad na všetky strany. Vidíte úžasné scenérie všade okolo seba. Miesto štartu si môžete vybrať. Môžete sa tešiť podľa vášho výberu na mestá, dedinky, rieky, jazerá a pohoria z vtáčej perspektívy. Doprajte svojej polovičke tento zážitok a vyznajte jej lásku v balóne.

Viac >>

 

Let vrtuľníkom

súkromný vyhliadkový let vrtuľníkomVyhliadkový let vrtuľníkom vo vás zanechá tiež silné dojmy. Na rozdiel od letu v balóne, tu má pilot smer cesty plne vo svojich rukách. Prostredie je však omnoho hlučnejšie. 4-miestny vrtuľník Robinson R44 má veľké presklenné plochy a je z neho výborný výhľad, čo ešte zvýši adrenalín vo vašich žilách. Dohodnite sa s pilotom, nech vyletí na vysoký kopec, kde môžete vyznať svoju lásku.

Viac >>

 

Romantická večera nad Dunajom vo výške 85 m

luxusná večera nad Dunajom s nádherným výhľadomAk chcete svoju lásku prekvapiť romantickou večerou, s týmto tipom budete zaručene spokojní. Výhľad na historické centrum Bratislavy a na západ slnka nad Dunajom a horiace sviečky navodia tú správnu atmosféru. Šéfkuchár Peter Kiss vám pripraví svoje špeciality, aj vďaka ktorým získali titul „prémiová reštaurácia roka“ od Gurmán award, prvé miesto v kategórii „Trend Top reštaurácie na Slovensku“ od Trend Top reštaurácie a hotely, vyznamenanie od svetoznámeho gurmánskeho bedekra Gault & Millau, od cestovateľského portálu tripadvisor získali „Certificate of excellence“ a najväčšie cestovateľské vydavateľstvo Lonely Planet označilo reštauráciu ako miesto, ktoré treba určite navštíviť.

Viac >>

 

Romantické víkendy

moderná chata pre romantický víkendAk má byť váš víkend romantický, prežite ho len vo dvojici. Vybrali sme pre vás romantické víkendové balíčky. Osloví vás viac chata s krbom pre dvoch na Liptove alebo romantický pobyt pri jazere? A čo tak víkend na golfovej lodi v Prahe? Alebo preferujete luxusný hotel s wellness balíčkom? Takto zostavený víkend vytvára ideálnu atmosféru na požiadanie o ruku, relax vo dvojici alebo aktívny oddych.

Viac >>