okt 072015
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Toto nevymyslíš, to je život. Ten najkreatívnejší a najnevyspytateľnejší tvorca príbehov, ktorý dokáže neraz fascinovať i človeka s tou najpestrejšou fantáziou. Svoje prednosti ukázal naplno aj v nasledujúcom príbehu, ktorý by sa určite oplatilo sfilmovať. Nech sa páči, čítajte príbeh ako vyšitý z červenej knižnice.

Jedného dňa niekto vstúpi do tvojho života a ukáže ti, prečo to nikdy nešlo s niekým iným.

42-ročná Aminah Hart veľmi túžila po vlastnom dieťati, no kvôli genetickej poruche prišla už o dvoch synov (prvý na ňu zomrel ako štvormesačné bábätko, druhý sa dožil 14 mesiacov). Z tragédií, ktoré ju postihli, bola nesmierne zúfalá. Napriek tomu ale neprestala túžiť po ďalšom dieťati  a v snahe naplniť svoje materské potreby ju nezastavilo ani to, že bola bez partnera.

Zároveň však mala obrovský strach. Bola si vedomá 25%-ného rizika, že sa genetická porucha opäť objaví. Nakoniec sa ale odhodlala a rozhodla sa kontaktovať spermobanku, kde si mohla vybrať zo zoznamu niekoľkých desiatok anonymných darcov toho pravého.

Náhodný otec

Darca, ktorého si napokon vybrala, uvádzal vo svojom profile, že je veselý a bezstarostný, s vysokou pracovnou morálkou. Okrem toho mal výborný zdravotný stav. Celý proces vyšiel na výbornú a jeho výsledkom bolo dievčatko, ktorému dala Aminah meno Leila. Narodila sa 14. augusta 2012, vážila necelé štyri kilogramy a bola úplne zdravá.

Babičke sa ale nepáčilo, že dieťa nikdy nespozná svojho biologického otca, a tak za pomoci spermobanky našli darcu. Scott (tak sa sympatický blondiak volá) pristúpil k stretnutiu. Prvýkrát sa uvideli krátko po prvých narodeninách malého anjelika.

Náhodná láska

Spočiatku boli z toho obaja rodičia veľmi nervózni, no padli si do oka na prvý pohľad a po niekoľkých stretnutiach napísal Scott  „svojím krásaviciam“  mail, že sa chce stretávať pravidelne, najlepšie každý týždeň. Čoskoro sa však vídali takmer denne a vzájomné sympatie (nielen medzi otcom a dcérkou) narastali. Ani sa nenazdali a strávili spolu Vianoce. Zo Scotta sa vykľul starostlivý otec a skvelý človek. Akosi prirodzene začali tvoriť rodinu, pretože to tak všetci cítili.

Dnes sú stále spolu, milujúci, veselí a zdraví. Samozrejme, Vyznanie lásky im drží palce!

Možno už čoskoro v našich kinách… 🙂

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Foto: dollarphotoclub.com

Pridaj komentár