okt 212015
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Muža snov našla na Facebooku – 31 rokov potom, čo neprišiel na dohovorenú schôdzku

Nikdy neprestala dúfať! A to i napriek tomu, že na prvú schôdzku, na ktorú ju pred viac než tridsiatimi rokmi pozval, nakoniec neprišiel. Mandy Ashforth (48) však na neho nikdy nezabudla, aj keď sa neskôr vydala a porodila päť detí.

Sen nešťastne zamilovanej ženy a jej túžba byť s vysnívaným mužom sa však napokon splnil. Vyznanie lásky prináša jej príbeh.

dvaja spolu

„Je ťažké uveriť tomu, že sa to stalo toľko rokov potom, čo sme sa zoznámili,“ zdôverila sa anglickému denníku Mirror šťastná novomanželka. „Bol to jedným slovom úžasný deň. Skutočná rozprávková svadba. Mala som nádherné dlhé biele šaty a sedem družičiek,“ dodala Mandy Ashforth, ktorá si muža svojich snov vzala o neuveriteľných tridsaťjeden rokov neskôr, ako mal prísť na ich rande, avšak nedorazil naň.

Nešťastná letná láska

Mandy mala sladkých sedemnásť, keď bola s rodičmi na prázdninách v mestečku Bridlington na pobreží East Yorkshire. Tam spoznala devätnásťročného Barrieho Moata a bezhlavo sa do neho zamilovala.

Verila, že je to ten pravý. O to väčšie sklamanie zažila, keď mladík neprišiel na ich dohodnutú schôdzku. Po dvoch hodinách čakania na autobusovej stanici odišla domov so zlomeným srdcom a slzami v očiach.

Navždy v srdci

Kontaktovať ho ale nemohla. Nevymenili si totiž adresy, ba ani telefónne čísla.

Roky ubiehali, Mandy sa vydala a behom manželstva priviedla na svet päť detí. Na Barrieho ale nikdy myslieť neprestala.

Možno i to bol dôvod, prečo sa v januári 2013 nakoniec rozviedla. Okamžite jej napadlo, že skúsi pátrať po svojej prvej láske na Facebooku. Keď jeho profil napokon aj objavila, nemohla tomu uveriť.

Vysnená svadba po 31 rokov

„Začali sme si posielať správy a písať na Facebooku. A nakoniec sme sa rozhodli, že sa stretneme. Bola to asi tá najšialenejšia vec, ktorú som v živote urobila,“ prezradila Mandy.

„Vždy som snívala o tom, že ho ešte niekedy v živote uvidím. Stále mám pocit, že sa musím uštipnúť, aby som uverila, že sme konečne pár a zvyšok života strávime spolu.“ 

Či si aj vysvetlili, prečo ju na tom osudnom rande nechal čakať a neprišiel, nevedno. Možno to bola iba mladícka nerozvážnosť a pochabosť, možno mal na to dobrý dôvod. V každom prípade, ide o neuveriteľný príbeh, ktorý dokazuje, že pravá láska skutočne nikdy nezhrdzavie.

Zdroj: mirror.co.uk

Foto: dollarphotoclub.com

Pridaj komentár