júl 062016
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Boli mladí, krásni a plní nádejí. V spoločnej budúcnosti mali jasno. Stalo sa však niečo hrozné, tragédia, z ktorej sa pozostalí, ale najmä mladý zaľúbenec, budú ešte dlho spamätávať. Možno sa z nej však nespamätajú nikdy. Ako by aj? Veď zbytočne vyhasol život mladej, len 18-ročnej študentky, ktorá mala celý život pred sebou. Vyznanie lásky prezradí o tomto smutnom príbehu, ktorý však nesie oveľa väčšie posolstvo ako je tragická smrť nevinnej dievčiny, všetky podrobnosti.

Povedzte milujem ťa, kým nie je príliš neskoro.

Obrovské nešťastie

Mladá Abigail nastúpila túto jeseň na univerzitu v Sheffielde. Všetko vyzeralo v poriadku, no po týždni prišiel šok. Dievča našli v jej byte bez známok života! Po privolaní prvej pomoci bolo zrejmé, že lekári jej už nedokážu pomôcť. Hoci príčiny jej náhleho úmrtia zatiaľ nie sú známe, polícia vylučuje cudzie zavinenie. Nech je to tak či onak, rodine pozostalej a jej priateľovi, s ktorým plánovali spoločnú budúcnosť, to veľmi nepomôže. Napriek tomu sa Josh Thompson, 22-ročný mladík, ktorý si chcel Abigail vziať, rozhodol urobiť niečo nečakané.

A veľmi, veľmi dojímavé…

Posmrtná žiadosť o ruku

Josh sa zdrvujúcu správu dozvedel sprostredkovane, s priateľkou v tom čase nebol, pretože pracoval ako tenisový tréner na gréckom ostrove Korfu. Keď sa však dozvedel, čo sa jeho láske stalo, sadol na prvé lietadlo a priletel nazad do Británie, aby sa s ňou mohol aspoň naposledy rozlúčiť.

Ako neskôr zdrvene prezradil denníku DailyMail, Abigail úprimne miloval a s nikým iným si viac nedokáže predstaviť  spoločný život.

Nie taký, aký plánoval práve s ňou.

„Nijaké slová nemôžu vyjadriť lásku, ktorú som k Abigail cítil. Plánoval som ju požiadať o ruku, iba som čakal na správny moment. Môj život už nikdy nebude taký, ako predtým. Nechcem ho prežiť s nikým iným. Nikoho už nebudem ľúbiť tak ako ju,“ povedal zarmútene Josh.

Na dôkaz svojich slov poprosil rodičov zosnulej o niečo veľmi nezvyčajné. Chcel dať svojej drahej na prst zásnubný prsteň, ktorý už mal zakúpený.

Odpoveď na svoju žiadosť o ruku už síce nedostal, no o to viac bolo jeho gesto dojímavejšie. Je smutné, že ten správny čas uvidel neskoro, v tak strašnej udalosti. Nech je ale tento príbeh výzvou pre všetkých, ktorí stále čakajú na ten najlepší okamih. Nečakajte, kým bude neskoro. Vyznajte lásku teraz týmto výnimočným spôsobom. Viac sa dozviete tu.

Zdroj: dailymail.co.uk

  Jeden komentár na “Tragický príbeh veľkej lásky: Snúbenicu požiadal o ruku príliš neskoro”

  1. kde je laska tam je aj zivot

Pridaj komentár