feb 012016
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Toto svadobné prekvapenie nepripravil ho nik iný, ako samotný ženích pre svoju novomanželku. Zamilovaný tanečník si totiž pre svoju vyvolenú, mimochodom tiež tanečnicu, nachystal svadobný dar, na ktorom sa nadrel nielen on, ale tiež jeho svedkovia. Výsledok ich snaženia stál rozhodne za to. A neocenila ho len samotná nevesta… Čítajte ďalej Vyznanie lásky a dozviete sa viac.

Prekvapenia sú lepšie ako sľuby.

Svadobná choreografia

Mladoženáč Kirk, člen súboru Richmondského baletu, svoju drahú polovičku na ich svadbe doslova šokoval svadobným prekvapením. Neveste totiž priamo uprostred svadobnej hostiny zatancoval veľmi kreatívny tanec, do ktorého zapojil aj svedkov.

Valerie, tiež baletka, neverila vlastným očiam, keď sa pred ňou, usadenou na stoličke uprostred pódia, začal vlniť jej čerstvý manžel v smokingu a spolu s ním aj osem ďalších chlapov. Družbovia, kamaráti i rodinní príslušníci dvojice, sa do tanca pre nevestu pohrúžili natoľko, že poniektorí celkom zabudli (a ani by ste to o nich nepovedali), že bežne veľmi netancujú. Iba štyria z nich, okrem ženícha, sú profesionálni tanečníci. Dojem z premyslenej, uletenej a radostnej choreografie to však vonkoncom nenarušilo.

Nácviky z videí

Celý plán vymyslel Kirk štyri mesiace pred svadbou, pričom nácviky svadobného prekvapenia prebiehali oddelene a v najväčšom utajení pred snúbenicou. Svoje nápady aj nafilmované tanečné kroky posielal ostatným z partie mailom. A Valerie zatiaľ dookola tvrdil, že je veľmi zaneprázdnený v práci…

Svadobný fotograf a kameraman Ginger Topham, ktorý toto vydarené tanečné video zverejnil na YouTube, prezradil, že nevesta skutočne o ničom netušila a jej dojatie, napriek tomu, že svojho muža už videla mnohokrát tancovať, nebolo vôbec hrané. Šokoval ju aj vlastný brat, ktorý má podľa jej slov obe nohy ľavé a absolvoval len jedinú skúšku pred vystúpením, no napriek tomu to ostatným chalanom, no najmä mladomanželovi nepokazil a spoločný tanec zvládol.

Ani sa neveste nečudujeme, že si svojho ženícha po tanci tuho vystískala. Chcete aj vy pripraviť svojej polovičke nezabudnuteľné prekvapenie? Kliknite sem.


Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Foto: dollarphotoclub.com

Pridaj komentár