máj 162014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Vyjadrite to nahlas, nehanbite sa! Človek je skutočne „prítulný tvor“. Aby sme sa nemuseli túlať po lese a objímať stromy, snažíme sa nájsť niekoho, s kým sa podelíme o svoju náruč.

V newyorskom Rochesteri žije žena, ktorá má objatí na rozdávanie a je pripravená pritúliť si aj Vás. Nie, nejde o žiadny nemiestny žart! Vo svojej podstate je to síce luxusná služba, ale v žiadnom prípade nie nemravná. Sympatická tridsiatnička Jackie Samuel si zvolila ozaj netradičný spôsob obživy, ktorý sa zvykne nazývať aj „cuddler“, čo v praxi znamená niečo ako „láskavý človek“.

Jackie si dokáže „rozdávaním lásky“ zarobiť za deň až 260 dolárov. Stále tu však zostáva jedna podstatná otázka: „Dá sa láska kúpiť?“ Pravdepodobne nie! No objatia, ako nás táto Newyorčanka presvedčila, áno. Navštevujú ju miestni i cudzinci, muži, ale aj ženy, aby si u nej doma zdriemli. Samozrejme, nie iba tak, ale „telo na telo“, a teda v objatí tejto lukratívnej dámy. Slušný príjem, ktorý jej tento „biznis“ vynáša, využíva na zaplatenie vlastného štúdia, no i na to, aby sa mohla plnohodnotne postarať o svojho syna.  

I keď má veľa neprajníkov, vyhlasuje, že služba, ktorú ponúka, je absolútne čistámravná. Hodinové túlenie a maznanie v náruči Jackie Samuel by Vás vyšlo na 60 dolárov. Týždenne takto poteší asi 30 ľudí. Medzi jej častých klientov patria aj dôchodcovia a vojnoví veteráni.

Táto činnosť na jednej strane život uľahčuje, no na strane druhej ho strpčuje. Jaskie pohrozili v škole vyhodením a podaktorí ju nazývajú prostitútkou. Denne jej chodí množstvo mailov a telefonátov, v ktorých ju neprajníci častujú vulgarizmami. Neraz je jej vyčítané to, že speňažila lásku, a preto nemôže byť ničím iným ako „ľahkou ženou“. Objatia sú predsa intímnejšie ako sex a týmto ju spoločnosť odsúdila na ešte nižšiu priečku. Ona sa bráni tým, že bola obdarená nesmiernym darom túlenia a nechce si ho nechať iba pre seba. Prítulnosť je nielen zábavná, ale i zdravá. Klienti sa k nej radi vracajú. Na maznanie si môžu vybrať hocaké miesto v dome, no medzi TOP sa zaraďuje veľká manželská posteľ.

Jackie sa drží svojich prísnych pravidiel, s ktorými sú jej zákazníci oboznámení. Časti zahalené spodnou bielizňou sú tabu, a teda je zakázané sa ich dotýkať. V súčasnosti sa jej darí tak dobre, že si prizvala pomocníčku.

S úspechom prichádza i závisť. Jackie to vie, no snaží sa poskytnúť niečo, čo dnes ľuďom chýba. Sexom sme presýtení, potrebujeme hľadať niečo úprimné a ľudské. Záver nech si urobí každý sám, no za svoj nápad a odvahu si táto žena zaslúži minimálne našu pozornosť. 

Zdrojdailymail.co.uk 

Obrázkynonianumudu.blogspot.de, metro.us

Pridaj komentár