aug 312015
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Táto dvojica dostane zaručene každého, a to svojím šarmom, odvahou a šialenou láskou, ktorá medzi nimi pulzuje. Jay Alvarrez a jeho krásna priateľka Alexis Ren vyvolali na internete hotové šialenstvo. Stačilo jedno video mapujúce city, ktoré si dokazujú na svojich potulkách svetom. Pre svoje výlety si nevolia hocijaké miesta, ide o skutočne pozoruhodné destinácie, o čom sa koniec-koncov môžete presvedčiť v priloženom videu. Skúsme im nezávidieť a iba sa s nimi tešiť. Vyznanie lásky má radosť z ich mladej lásky a všetkým praje, aby prežili niečo podobné.

zamilovaný párik

Veľká dobrodružná láska

Závisť však títo dvaja mladí a krásni ľudia v mnohých aj tak vzbudzujú. Ako inak, okrem toho, že obaja vyzerajú ako z katalógu na dokonalosť, cestujú si po svete krížom-krážom a všetky tie nádherné miesta, pieskovo-biele pláže a adrenalínové zážitky si poctivo zaznamenávajú, aby sa s nimi mohli neskôr podeliť s množstvom fanúšikov, ktorí ich kroky sledujú na Instagrame.

Dokonalý pár pochádzajúci zo slnečnej Kalifornie sa však nedelí iba o zážitky a dojmy z ďalekých ciest. To, čo na ich fotkách a videách dominuje, je silný cit. A to im asi veľa ľudí závidí úplne najviac…

Zaľúbený fotograf

Priznajme si, ktorá žena by nechcela chlapa vyjadrujúceho svoje city a oddanosť nádherným videom zo spoločných ciest s príznačným názvom (a tak veeeľmi romantickým) „Dievča mojich snov“?

Jay Alvarrez, nadšený fotograf, jedno také video svojej milej zhotovil a nezabudol sa ním „pochváliť“ na svojom YouTube kanáli, kde si ho doposiaľ pozrelo už niekoľko miliónov divákov.

Zhruba päťminútový záznam je akousi poctou mladého fotografa priateľke, ktorú predstavil ako najväčšiu múzu, lásku svojho života a najlepšiu spoločníčku na potulkách po svete.

Nielenže je video nabité láskou týchto dvoch sympatických dobrodruhov, ale aj všetky nádherné miesta, ktoré nám prostredníctvom neho ukazujú, stoja za vzhliadnutie. Aspoň prostredníctvom kamery niekoho iného…

Pokochajte sa zábermi dvojice, ako sa kúpe v priezračnom mori, prípadne si vychutnajte nadšenie Jaya pri zoskoku padákom. Pánov asi viac poteší nejeden záber na dokonalé pozadie mladej Američanky v bikinách. Zdá sa však, že tá má oči a šťastný úsmev len pre svojho drahého.

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Foto: dollarphotoclub.com

Pridaj komentár