jún 242014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Je naozaj mnoho spôsobov, ako požiadať partnerku o ruku tak, aby na to nikdy nezabudla. Vyznanie lásky Vám však chce v dnešnom článku predstaviť tie najoriginálnejšie. Ak ste romantická duša, možno sa necháte inšpirovať a prenajmete si rovno celé kino, alebo si prizvete kúzelníka, aby dodal už aj tak magickému okamihu ešte väčšie kúzlo. Je to na Vás, fantázií sa medze nekladú.

Nech to vidia všetci

Už je to raz tak, v modernej spoločnosti dominujú sociálne siete. Všetci vidia, čo ste dnes raňajkovali, akú máte náladu, ale i to, aký je Váš status. Mnohí sem vkladajú takpovediac všetko. Prečo ale nevyužiť tento výdobytok doby na milé prekvapenie svojej partnerky? Ak ste chceli voľakedy pred verejnosťou vyjadriť veľkosť svojich citov, požiadali ste priateľku o ruku na námestí. Dnes to však ide aj trochu inak. Požiadajte ju o ruku tak, aby sa to zároveň s ňou dozvedeli všetci. 

zásnuby

Niečo pre hanblivých

Ak sa Vám hlas roztrasie už pri pomyslení na to, ako svoju milovanú žiadate o ruku, tento tip sa Vám bude páčiť. Ide o originálny box s prsteňom a malou obrazovkou. Dokáže zaznamenať až 60 minút zvuku, takže smiete vyznávať lásku poriadne dlho. Vaša partnerka zatiaľ stihne ohodnotiť prsteň. V prípade, že prijme, môžete hneď naplánovať dátum a nastaviť budík. Aby ste nezabudli! Takáto vecička by Vás stála 200 dolárov. No za ušetrenie nervov to iste stojí. 

box

Prsteň na špagáte

V reklame na klenotníctvo „Love Rocks“ zvolil mladý muž naozaj originálny spôsob, ako požiadať priateľku o ruku. Kým spala, jeden koniec špagátu zaviazal o jej prst a s druhým vyšiel na budovu oproti. Keď zaň potiahol, priateľka sa zobudila a uvidela nápis „Will you?“ (Vezmeš si ma?). Následne spustil mladík po špagáte prsteň. Myslíme, že žiadna žena by takémuto romantikovi neodolala. 

Niečo pre IT-čkárov

Ak patríte k IT-čkátom, skúste niečo, čo urobil mladík v Amerike. Trochu upravil priateľkinu obľúbenú video hru. Keď ju spustila, objavilo sa tam jej meno a znova tá osudná otázka. 

„Stačí“ Vám 240 mobilov

Ak máte navyše 240 mobilov, urobte to tak, ako jeden zamilovaný Číňan. Vytvoril z nich úžasnú romantickú šou s hudbou a svetelnými efektmi. Vyznanie lásky nesmelo chýbať. 

Sú v tom čary

Arvin si najal miestneho kúzelníka, aby mu pomohol s požiadaním o ruku. Všetko sa udialo v Toronskom prístave, kde si kúzelník „len náhodou“ vytiahol z davu Arvina, ktorému dal prsteľ. Arvin sa obrátil k Cindy a spýtal sa jej, či s ním chce stráviť zvyšok života.

Trochu iný trailer

Muž mierne poopravil filmový trailer. Priateľka nečakala, že sa v „obyčajnej“ upútavke objaví jej priateľ a ešte k tomu s otázkou, či si ho vezme.

Umenie ulice

Sprejer využil svoj graffiti talent a vystriekal krásny obrázok s úprimnou žiadosťou. Priateľka bola (ako inak) nadšená.

Ako z komiksu 

Neil a Sharon sú pár, ktorý sa rozhodol zasnúbiť v pravom komiksovom štýle. Prezliekli sa za Batmana a Wonder Woman. Ako inak, aj hostia boli nezvyčajní. Nechýbal Iron Man či Flash.

Na obálke časopisu

Jeff Miranda navrhol svojej vyvolenej sobáš na obálke Out magazínu, ktorý sa predáva v New Jersey a okolí. Originálne, nemyslíte?

Využitie profesie

Leigh Gallagher kreatívne využil svoj ​​záujem a odborné znalosti v oblasti komixov. Ide totiž o umelca, ktorý navrhuje knihy v takomto štýle. Tentokrát však nakreslil niečo pre seba a svoju partnerku. Je to príbeh o dlhodobom vzťahu ukončený návrhom o sobáš. 

Trochu inak využité topánky

Zaľúbenci, ktorí nevedia, ako požiadať priateľku o ruku, sa môžu inšpirovať Renkenom. Renken kúpil priateľke značkové topánky, pričom na každú z nich priviazal ceduľu s nápisom „Marry you“ (Vezmeš si ma?). 

Niečo pre drsňákov

Bláznivý pár Alexis Grice a Kazz Newbert asi necítia bolesť. Obaja sa jednoducho nechali zavesiť len tak o kožu. Alexis je v tom už profesionál, tomuto umeniu sa venuje niekoľko rokov. Keď sa rozhodol požiadať Kazz o ruku, obaja boli práve zavesení. Tomu sa hovorí „pravá chvíľa“. 

V luxusnom štýle

Ak chcete požiadať priateľku o ruku naozaj luxusne, stačí ak ju prekvapíte pohárom martiny, ktorý je ale doplnený o luxusný diamantový prsteň skrytý vnútri skla. Otázkou však zostáva, ako sa k tomu prsteňu dostať. Keďže však črepy prinášajú šťatie, asi poznáme odpoveď. 

Zdroj: trendhunter.com

Obrázky: trendhunter.com, glamourandgraceblog.com, nydailynews.com

Pridaj komentár