máj 292014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Keď konečne našla svoju pravú lásku, mala o ňu prísť

Predstavte si, že nájdete lásku svojho života, no onedlho jej zistia, že trpí zákernou chorobou. Možno ste si tým prešli, alebo ste podobný prípad zaregistrovali, no teraz Vám jeden takýto príbeh prinášame. Čítajte pozorne následujúce riadky o pravej láske, ktorá naozaj prekonala mnoho prekážok, ale nejedna ju ešte čaká. 

Brandon a Theresa Lepowci boli veľmi zaneprázdnení s prípravami na svadbu. Po niekoľkých mesiacoch plánovania a organizovania to konečne vyzeralo tak, že najšťastnejší deň ich života sa blíži. No bez ich vedomia sa vzájomné životné plány začali odrazu meniť. 

Brandon rozprával pre kozmopolitu USA: „Prvým znak toho, že niečo nie je v poriadku, sa objavil, keď sme si šli s Theresou jedného dňa pred prácou zabehať. Keď sme sa vracali späť, zacítil som silnú bolesť v hrudníku a musel som zastaviť… Išiel som k lekárovi, ktorý si myslel, že som si pomliaždil rebro pri basketbale. Povedal mi, aby som užíval lieky proti zápalu. Tak som aj urobil a cítil som sa lepšie. Ale neskôr, bolo to v septembri, som šiel znova behať a nemohol som sa nadýchnuť. Niekoľko nocí potom som nemohol spať. Cítil som strašnú bolesť.
Po niekoľkých testoch museli lekári Brandonovi oznámiť zlú správu. Mal rakovinu. 

Informovali ho, že trpí T-bunkovou akútnou lymfoblastickou leukémiou. Je to veľmi zriedkavý druh rakoviny.
Diagnóza veľmi šokovala pár, ale nedovolili, aby to nejakým spôsobom ovplyvnilo ich vzťah. Iba ich to utvrdilo v tom, ako veľmi sa milujú. Rozhodli sa zosobášiť skôr ako plánovali. 
Brandonov druh rakoviny sa šíri veľmi rýchlo a postihuje mozog. Špecialisti odhadli, že tento druh nádoru je pomerne nový, takže sme nemohli už viac čakať.
Ich sen o svadbe sa stal menej dôležitým, ale nechceli, aby im práve rakovina stála v ceste stať sa manželmi. 
Brandon opisoval: „Niekoľko dní pred svadbou mi začali vypadávať vlasy. Chcel som povedať Therese, že by bolo najvhodnejšie, keby som si hlavu oholil. Padajúce chumáče vlasov v sprche totiž naozaj naháňali strach a všetko vyzeralo tak vážne. Pôsobiť ako pacient onkológie bolo poslednou vecou, čo som si kedy prial zažiť na vlastnej svadbe. Nechcel som, aby to bol smutný deň. Nechcel som, aby niekto rozmýšľal nad rakovinou.
Obaja si uvedomili, na čom naozaj záležalo. Už viac nepotrebovali mať dokonalé šaty na svadbu, dokonalé koláče a presne stanovený svadobný harmonogram. Všetko, čo potrebovali , bolo mať jeden druhého.                                                  

Theresa sa vyjadrila: „Počas kráčania uličkou som sa cítila tak milovaná. Od prvého dňa, ako som Brandona stretla, som vedela, že si ho chcem vziať a práve sa to odohrávalo. Bola som veľmi šťastná.
Brandon sa momentálne lieči a ich príbeh má každému dokázať, že pravá láska prekoná naozaj všetky možné prekážky v živote.

Zdroj a obrázky: closeronline.co.uk

Pridaj komentár