sep 102015
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

O romantickom požiadaní o ruku sníva (či snívala) snáď každá žena. No len niektorým šťastným slečnám sa ich predstavy aj naplnia. Milo prekvapená bola však určite študentka Zuzana, ktorú viac ako veľkolepo ohúril 1. mája tohto roku jej priateľ Daniel. Niet divu, že sa video zachytávajúce tento výnimočný moment v ich živote stalo behom niekoľkých dní doslova hitom internetu. Vyznanie lásky chce tento očarujúci moment predložiť aj svojim čitateľom.

žiadosť o ruku

Láska bez hraníc

Zamilovaný Slovák, ktorý sa do Brna vybral za štúdiom estetiky (tu spoznal aj svoju priateľku), túžil požiadať svoje dievča o ruku naozaj netradične. Spolu s ochotnými priateľmi preto zorganizoval obrovské prekvapenie. A ako je z videa zrejmé, Zuzka až do poslednej chvíle o plánoch svojho drahého nič netušila.

„V deň natáčania mi Daniel len poslal SMS-ku, v ktorej mi písal, že prišiel do Brna skôr. Bola som práve na káve s kamarátkami. Inak sa mi na tom nezdalo nič podozrivé, i keď mi Danko v posledných dňoch pripadal akýsi nervóznejší. Ale určite by mi nikdy nenapadlo to, čo prichystal. Keď na mňa zrazu vykukol z krabice s tým najkrajším prsteňom na svete, tak som hneď vedela, že toto je chlap, s ktorým chcem byť, milovať ho a urobiť ho šťastným. Ani na sekundu som nerozmýšľala o tom, že by som mohla povedať nie,“ prezradila dojatá Zuzana médiám.

„Na ten deň nikdy nezabudnem, ani na to, ako som počul Zuzanu prichádzať zatvorený v krabici a pri odpočítavaní som myslel, že od nervozity vyletím z kože,“ popísal svoje pocity vynaliezavý snúbenec.

Tak či onak, nejedna by za podobné romantické gestá dala hocičo… No my im to určite prajeme a veríme, že i Vám sa podarí zažiť niečo podobne nádherné. Sme presvedčení, že mladému páru vydrží láska celý život. Do spoločného života im želáme, aby sa spolu nikdy nenudili a neustále sa milo prekvapovali.

Zdroj: blesk.cz, youtube.com

Foto: dollarphotoclub.com

Pridaj komentár