máj 262014
 
Urob výnimočné prekvapenie pre tvoju Lásku. Vytvor deku s vašou foto tu!

Dobre fungujúci vzťah si vyžaduje neustále zveľaďovanie. Existuje mnoho spôsobov, ako ho upevňovať a posúvať. Vybrali sme pre Vás niekoľko rád, ktoré Vám pomôžu udržať tú správnu hladinu nezabudnuteľnosti. 

Urobte niečo skvelé pre človeka, ktorého má Váš partner rád

Keď sa budete starať aj o ľudí, ktorí sú v živote Vášho partnera veľmi podstatní, bude to, akoby ste sa starali o neho samotného. Je to jedno z najlepších gest, ktoré môžete partnerovi prejaviť. Ak Vám záleží na jeho rodine, priateľoch, zamestnancoch či zvieracích miláčikoch, bude Vám za to vďačný a vy vniknete ešte hlbšie do jeho vedomia a srdca.

Naučte svojho partnera, čo sa Vám páči

Keď Vás partner niečím obdaruje a páči sa Vám to, dajte mu to evidentne najavo. Ak Vás obdaruje zážitkom, o ktorom už dlho snívate, je to dôkaz, že ste milovaný a on má jasno v tom, po čom túžite a čo chcete. Darčeky nie sú len záležitosťou financií, je to vec pozornosti a lásky.

Intímne novinky môžu zvýšiť trvalú lásku

Niektorí ľudia majú radi rutinu. Vytvára to v nich pocit bezpečia a pohodlia. Iní však potrebujú zmenu a nové výzvy. Ak patríte medzi nich, hľadajte nové spôsoby intímnosti, ktoré postupne zavádzajte do svojho vzťahu (zmeňte napríklad štýl bozkávania, objatí, dotykov a pod.).

Buďte vo vzťahu kreatívny

Urobte pre svojho partnera niečo úžasne a neobvyklé, čo by upevnilo Váš vzťah a lásku. Aj úplná maličkosť určite zapôsobí. Ak má Vaša partnerka rada kvety, venujte jej kytičku hoci i dnes. Napíšte nejaké láskyplné poznámky, ktoré skryjete vo vreckách jej šiat. Prekvapte svojho partnera tým, že ho nečakane vyzdvihnite z práce a zájdete na romantickú večeru.

Venujte si dostatočnú pozornosť

Je Váš partner šťastný, keď môže s Vami tráviť voľný čas? Máme na mysli, že s Vami komunikuje, keď ste spolu, prípadne Vás často niekam pozýva, organizuje spoločné aktivity. Vtedy sa totiž cíti naplnený a buďte si istý, že pozornosť je jeho jazykom lásky.

Zdroj a obrázky: canadianliving.com

Pridaj komentár