Zamilovaný billboard

 

billboard pri ceste s vyznaním láskyPýtate sa, aký to má efekt? Predstavte si, že idete okolo pešo, autom alebo v MHD. Všimnete si netradičný billboard. Hneď vás upúta. Zrazu sa vám rozbúcha srdce, stiahne hrdlo, keď si uvedomíte, že sa môže týkať vás. Potom predsa zapochybujete, veď predsa nežijete v rozprávke. Ale predsa, je to venované vám, je to skutočné. Zaleje vás rumenec, možno vyhŕkne slzička. Vyberáte mobil a voláte svojej polovičke. Zrejme nejak podobne zareaguje vaša láska.

billboard s požiadaním o rukuVyznanie lásky na billboarde už nie je záležitosťou len pre vyvolených. Za cenu 199 € s DPH môžete mať vaše vyznanie počas jedného mesiaca umiestnené na billboarde o veľkosti 5,1 m x 2,4 m kdekoľvek na Slovensku. Vyplňte nezáväznú objednávku nižšie a my sa o všetko postaráme. Za grafické spracovanie, tlač plagátu ani jeho vylepenie na billboard nič nedoplácate. Všetko je to v cene. Týmto spôsobom môžete požiadať o ruku, vyznať lásku alebo zagratulovať k výročiu.

Vyznanie lásky na billboarde

Billboard podľa vášho výberuTrvaniecena*
veľkosť 5,1 x 2,4 m1 mesiac199 €
3 mesiace589 €
12 mesiacov2099 €
* všetko je v už cene: prenájom billboardu, 1 x grafický návrh, tlač a vylepenie plagátu, DPH
- billboardy sa prenajímajú len na celé kalendárne mesiace (napr. marec, júl)
- plagáty sa vylepujú počas prvých 3 dní v mesiaci, počas ktorých negarantujeme umiestnenie plagátu na ploche, vylepenie je možné aj neskorší konkrétny deň v mesiaci, úhrada je však za celý kalendárny mesiac

Nezáväzná objednávka

Mám záujem o vyznanie lásky na billboarde: